“Urban architects” – tai profesionalių architektų, dizainerių ir konstruktorių komanda, kuri architektūrą mato kaip meną, kuriame išsaugomas funkcionalumas. Mūsų įmonė dalyvauja gyvenamųjų, komercinių ir industrinių pastatų projektuose. Mes tikime, kad išskirtinis dizainas turi būti realizuojamas prieinamą kainą bei privalo išsaugoti savo funkcionalumą.

savo patirties žinome, kad geriausi rezultatai pasiekiami bendradarbiaujant su puikiais klientais, tačiau jaučiame atsakomybę išlaikyti architektūrą patvarią, atspindinčią vietinę pasaulėžiūrą ir derančią su kraštovaizdžiu.

Komanda
Jovita Pauplienė
Vyr. architektė
jovita@urbanarchitects.lt
Valentinas Vileikis
Vyr. architektas / Paveldo ekspertas
info@urbanarchitects.lt
Sandra Vilniūtė
Vyr. architektė
sandra@urbanarchitects.lt
Vytautas Pocius
Vyr. architektas
vytautas@urbanarchitects.lt
Augustas Minkauskas
Architektas
augustas@urbanarchitect.lt
Justas Kundrotas
Architektas
info@urbanarchitects.lt
Vilius Morkūnas
Architektas
vilius@urbanarchitects.lt
Arūnas Blažys
Vyr. inžinierius
arunas@urbanarchitects.lt
Grėtė Jurėnaitė
Architektė
grete@urbanarchitects.lt
Django
Ekspertas
info@urbanarchitects.lt
Sergej Baliuckij
Inžinierius
info@urbanarchitects.lt
Algirdas Bendoraitis
Architektas
algirdas@urbanarchitects.lt
Danutė Kligienė
Administratorė
info@urbanarchitects.lt
Nuolatos ieškome
naujų žmonių prisijungti prie komandos!
hello@urbanarchitects.lt

Bendradarbiaujame su: Julius Andužis, Jovita Laimutytė, Gabrielė Norkutė, Narvydas Cibulskas, Indrė Pėželytė, Indrė Šukytė, Anastasija Kostaščiuk, Goda Žukaitė.